22.10.2021 - işe başvur, iş ilanları ve yeni iş fikirleri sitemize hoş geldiniiz
İşe Başvur

Boydek İnşaat Tadilat Ve Dekorsyon

ADRES
Mevlana Mah. 1713/7. Sk. No:21/A Bornova / İzmir
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Boydek İnşaat Tadilat Ve Dekorsyon

Kalite ve güvenceden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile kullanıcı odaklı çalışan BOYDEK İnşaat Yapı Dekorasyon İzmir ve çevresinde hizmet veren kurumsal bir firmadır.

BOYDEK her biri alanında uzman kadrosu ile ev ve iş yerlerinde her türlü tadilat, tasarım ve dekorasyon ihtiyaçlarını karşılayabilecek alt yapıya sahiptir. Kullanıcı dostu, modern, modüler ve özgün projeler üreterek, insanlarımızın yaşam ve çalışma alanların da daha zevkli zaman geçirmelerini sağlamaktadır.

Vizyonumuz: Kullanıcıya özgü çözümlerimiz ile tadilat, tasarım ve dekorasyon alanında kalite ve güvenin adresi olarak, insanlarımızın zihnindeki marka değerimizi daha da yükseltmek.

Misyonumuz:

–Uygulanabilir bir planlama ve iş takibi ile tadilat sürecini mümkün olan en kısa sürede tamamlayarak işverenlerimizin ve çevredekilerin bu süreçte yaşayabilecekleri zorlukları en aza indirmek.
–Alanında uzman ekiplerimiz, kaliteli malzeme ve işçilik ile kullanıcıya özgü, modüler ve modern projeler üreterek insanlarımızın özellikle bu salgın döneminde içinde zaman geçirmekten zevk alacakları alanlar oluşturmak.

Boydek İnşaat Tadilat Ve Dekorsyon Boydek İnşaat Tadilat Ve Dekorsyon Boydek İnşaat Tadilat Ve Dekorsyon Boydek İnşaat Tadilat Ve Dekorsyon Boydek İnşaat Tadilat Ve Dekorsyon Boydek İnşaat Tadilat Ve Dekorsyon Boydek İnşaat Tadilat Ve Dekorsyon Boydek İnşaat Tadilat Ve Dekorsyon Boydek İnşaat Tadilat Ve Dekorsyon

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
REKLAM ALANI
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ